BLOG

.

A co dál? 

Dlouho jsem přemýšlela co sem napsat. Nejsem zběhlá ve psaní blogu. Dokonce jsem byla upozorněna od lidí, že ten blog nemám aktuální. Takže hurá, musím sem něco doplnit. 

Tak jsem usilovně přemýšlela a přemýšlela a nic nevymyslela. Pak mě napadlo, že bych vám popsala svůj den. Nebo takové běžné aktivity realitního makléře.

Tak jdeme na to: 

Ráno - Nejsem ranní ptáče, takže ráno vstávat třeba v 6 je pro mě nadlidský úkol. Budím se bez budíku nějak okolo 7 a 7:30. Vyspinkaná a usměvavá. Vyvenčit pejsky udělat si snídani a v klidu si sednout k notebooku. Tam si projedu zprávy, maily a omrknu diář, abych věděla co mě dneska čeká. 

Dopoledne - Většinou jsem v kanceláři. Řeším si papíry, podklady pro smlouvy a jiné potřebné věci. Připravuji nové zakázky  - úprava fotek, příprava textu, inzertní servery,  kontrola veškerých údajů, půdorysy. Komunikace s příslušnými úřady atd...

Odpoledne - Prohlídky nemovitostí, schůzky s klienty, podpisy smluv atd. Dopoledne a odpoledne vždy kombinuji podle požadavků klienta. Tím, že jsem poměrně časově variabilní, dokáži se velmi dobře klientům přizpůsobit.

Večer - rekapitulace celého dne a příprava na den druhý a dále pak už relax, sport, rodina atd. 

Toto jen jen v rychlosti shrnuta část práce makléře. 

Spoustu lidí se domnívá, že práce realitního makléře spočívá pouze v tom, že někam přijedu, nafotím si nemovitost a pak už jen čekám na vhodného zájemce. Upřímně vám mohu říct, že předtím i potom je spousty spousty práce a času. Bohužel mezi námi existují i špatní makléři, ale jak doufám, tyto lidi vymizí a zůstanou na realitním trhu pouze profíci se kterými bude radost prodávat. 

Pokud i vy chcete prodat svou nemovitost. Kontaktuje mě buď na tel: 725 688 267 nebo kontaktním formulářem.Úspěšný rok 2017


Za každý úspěch, za každý obchod jsem Vám neskutečně vděčná. Moc mě těší, že má snaha se vyplácí a já i díky Vám získávám takováto ocenění. Vždy, když se na takovéto ocenění podívám, tak v něm vidím tu práci co jsem do toho vložila, všechny ty klienty, kterým jsem pomohla uskutečnit jejich sny, požadavky a přání. Jsem tu pro Vás a doufám, že vás nezklamu. 

Makléř měsíce červen 2017

Dámy a pánové, ráda bych se s Vámi podělila o další malý úspěch v mé realitní kariéře. Tento úspěch je především i díky Vám, mým klientům, kteří mi důvěřujete a chcete abych byla Vaším průvodcem na trhu s realitama. 

O co se tedy jedná. Naše realitní kancelář pořádá pro nás makléře takovou malou soutěž. Vítězem každého měsíce se stane vždy ten nejlepší makléř v počtu provizí a v počtu nabraných exluzivních zakázek. A já jsem díky Vám vyhrála nejlepšího makléře v počtu nabraných exluzivních zakázek. Dovolte abych Vám tímto všem poděkovala. Věřím, že Vaši důvěru vloženou ve mě nezklamu. 

A pokud někdo další z Vás uvažuje o prodeji své nemovitosti, neváhejte se na mě obrátit. 

Stačí vyplnit tento kontaktní formulář:

Nebo mě můžete kontaktovat na tel: 725 688 267 email: iveta.stedra@era-reality.cz


Nejsme jen obchodníci...  

Jsem makléřka, ale také především člověk, který rád druhým pomáhá. Díky kanceláři ERA Garancia se mohu účasnit mnoha dobročinných akcí a dalších událostí pro veřejnost. Pak nastávají případy, kdy jde tzv. byznys stranou a z profesionálních makléřek se stávají například čerti, andělé atd.   

Zde Vám chci ukázat nějaké příklady toho, že v životě nejde jen o peníze. Jde o to udělat druhé šťastnějšími. 

 5.12.2016 ERA Garancia pořádala Mikulášský pochod městem. Po cestě jsme obdarovávali jak malé tak i velké. Pro všechny kolemjdoucí byly připraveny domácí perníčky, nechyběly též čertovské balíčky s uhlím a sladkosti pro malé děti. https://www.svoboda.info/galerie/vsedni-zivot/foto_byznys-sel-stranou-maklerky-kancelare-era-garancia-se-prevlekly-za-mikulase-certy-i-andely/

 13.9.2016 ERA Garancia pořádala odpoledne plné her v Kutné Hoře.Tuto akci jsme uspořádali pro ty nejmenší, pro lepší začátek školního roku. Spousta her, sladkých odměn, balónků a legrace, to byl cíl, který byl úspěšně splněn ;)

Kutnohorské náměstí zaplnil dav dětiček i rodičů a my moc děkujeme za každého, který se přišel pobavit. Kutná Hora na naši kancelář nezapomene:) https://www.svoboda.info/galerie/vsedni-zivot/foto_realitni-kancelar-era-garancia-pripravila-v-kutne-hore-odpoledne-plne-her/

6.9.2016 Dnes jsme byli s kolínským týmem makléřek na úžasné akci, které se účastníme již třetím rokem. Jde o akci města Kolína, kde se prezentují různé místní sportovní kroužky. Počasí nám přálo a děti měli velkou radost ze skákacího hradu i soutěže v malování. Červené balónky zaplavily celé náměstí ;

Děkujeme pořadatelům, že jsme mohli být opět součástí něčeho tak skvělého a všem, kteří jste se u nás zastavili, třeba jen na kus řeči nebo ochutnávku domácích dobrot :) 

1.8.2016 jsme se s téměř celým týmem vydali do Žirče u Dvora Králové navštívit Domov Sv. Josefa, který sponzorujeme již třetím rokem.
Měli jsme tu pohovořit s klienty i personálem domova a víme, že peníze od nás putují opravdu na správnou věc.
Sponzorství není totiž jen o zaslání finančních prostředků, jde o pochopení a vctítění do potřeb druhých. https://www.svoboda.info/zpravy/kolin/tip-27422/

Toto je pouze malá ukázka toho, čeho všeho se účasníme. :-) I makléř je člověk, který může pomáhat.