BLOG

.

Úspěšný rok 2017


Za každý úspěch, za každý obchod jsem Vám neskutečně vděčná. Moc mě těší, že má snaha se vyplácí a já i díky Vám získávám takováto ocenění. Vždy, když se na takovéto ocenění podívám, tak v něm vidím tu práci co jsem do toho vložila, všechny ty klienty, kterým jsem pomohla uskutečnit jejich sny, požadavky a přání. Jsem tu pro Vás a doufám, že vás nezklamu. 

Makléř měsíce červen 2017

Dámy a pánové, ráda bych se s Vámi podělila o další malý úspěch v mé realitní kariéře. Tento úspěch je především i díky Vám, mým klientům, kteří mi důvěřujete a chcete abych byla Vaším průvodcem na trhu s realitama. 

O co se tedy jedná. Naše realitní kancelář pořádá pro nás makléře takovou malou soutěž. Vítězem každého měsíce se stane vždy ten nejlepší makléř v počtu provizí a v počtu nabraných exluzivních zakázek. A já jsem díky Vám vyhrála nejlepšího makléře v počtu nabraných exluzivních zakázek. Dovolte abych Vám tímto všem poděkovala. Věřím, že Vaši důvěru vloženou ve mě nezklamu. 

A pokud někdo další z Vás uvažuje o prodeji své nemovitosti, neváhejte se na mě obrátit. 

Stačí vyplnit tento kontaktní formulář:

Nebo mě můžete kontaktovat na tel: 725 688 267 email: iveta.stedra@era-reality.cz


Nejsme jen obchodníci...  

Jsem makléřka, ale také především člověk, který rád druhým pomáhá. Díky kanceláři ERA Garancia se mohu účasnit mnoha dobročinných akcí a dalších událostí pro veřejnost. Pak nastávají případy, kdy jde tzv. byznys stranou a z profesionálních makléřek se stávají například čerti, andělé atd.   

Zde Vám chci ukázat nějaké příklady toho, že v životě nejde jen o peníze. Jde o to udělat druhé šťastnějšími. 

 5.12.2016 ERA Garancia pořádala Mikulášský pochod městem. Po cestě jsme obdarovávali jak malé tak i velké. Pro všechny kolemjdoucí byly připraveny domácí perníčky, nechyběly též čertovské balíčky s uhlím a sladkosti pro malé děti. https://www.svoboda.info/galerie/vsedni-zivot/foto_byznys-sel-stranou-maklerky-kancelare-era-garancia-se-prevlekly-za-mikulase-certy-i-andely/

 13.9.2016 ERA Garancia pořádala odpoledne plné her v Kutné Hoře.Tuto akci jsme uspořádali pro ty nejmenší, pro lepší začátek školního roku. Spousta her, sladkých odměn, balónků a legrace, to byl cíl, který byl úspěšně splněn ;)

Kutnohorské náměstí zaplnil dav dětiček i rodičů a my moc děkujeme za každého, který se přišel pobavit. Kutná Hora na naši kancelář nezapomene:) https://www.svoboda.info/galerie/vsedni-zivot/foto_realitni-kancelar-era-garancia-pripravila-v-kutne-hore-odpoledne-plne-her/

6.9.2016 Dnes jsme byli s kolínským týmem makléřek na úžasné akci, které se účastníme již třetím rokem. Jde o akci města Kolína, kde se prezentují různé místní sportovní kroužky. Počasí nám přálo a děti měli velkou radost ze skákacího hradu i soutěže v malování. Červené balónky zaplavily celé náměstí ;

Děkujeme pořadatelům, že jsme mohli být opět součástí něčeho tak skvělého a všem, kteří jste se u nás zastavili, třeba jen na kus řeči nebo ochutnávku domácích dobrot :) 

1.8.2016 jsme se s téměř celým týmem vydali do Žirče u Dvora Králové navštívit Domov Sv. Josefa, který sponzorujeme již třetím rokem.
Měli jsme tu pohovořit s klienty i personálem domova a víme, že peníze od nás putují opravdu na správnou věc.
Sponzorství není totiž jen o zaslání finančních prostředků, jde o pochopení a vctítění do potřeb druhých. https://www.svoboda.info/zpravy/kolin/tip-27422/

Toto je pouze malá ukázka toho, čeho všeho se účasníme. :-) I makléř je člověk, který může pomáhat.