DOBRÁ FOTOGRAFIE PRODÁVÁ NEMOVITOSTI !!!

16.02.2017

Velkou roli při prodeji nemovitosti hraje její prezentace na internetu. Kvalitní a zajímavý inzerát přitáhne mnohem více kupců, proto je nutné věnovat mu náležitou pozornost. Polovinou úspěchu jsou potom poutavé a dobře zvolené fotografie interiéru a exteriéru. Obraz je pro člověka vždy zajímavější než text.

 Schovejte  všechny rušivé elementy, co by mohly kazit záběr. Vpusťte do bytu co nejvíce světla a přizpůsobte tomu i denní dobu, kdy výsledná fotografie vznikne. Popřípadě rozsviťte světla a různé lampy.  Schovejte děti, rodinné příslušníky a zvířecí miláčky.   Sundejte své osobní předměty, fotografie a jiné věci, co nechcete veřejně prezentovat na internetu. Pokud vám květiny právě nekvetou, možná by stálo za to uklidit květináče mimo zraky kupujících. Popelnici ukliďte do garáže nebo do sklepa a zavřete dveře.

Ideální pro focení místností je širokoúhlý objektiv, pokud ho nevzlastníte, nemusíte smutnit i s normálním fotoaparátem lze udělat pěkná fotografie stačí se řídit těmito pravidly: Nesnažte se "nacpat" celý pokoj na jedinou fotografii tak, že uděláte fotku ze dveří vedlejší místnosti. Udělejte raději dvě, tři fotky jeho zajímavých částí. Nefoťte proti zdi. Raději vždy miřte do rohů, pokoj bude vypadat prostornější.

Fotografie nemusí vypadat úplně stejně na displeji foťáku a na monitoru. Proto doporučuji danou fotografii vždy zkontrolovat na monitoru počítače, než ji pustíte do světa. 

Uvažujete o prodeji, ale nejte si jistí, že to zvládnete sami?

Kontaktujte mě na tel: 725688267 email: iveta.stedra@era-reality

nebo vyplňte níže uvedený kontaktní formulář.