Jak prodat za co nejvyšší cenu

15.08.2017

Přátelé, využijte aktuální situace na trhu a vydělejte na prodeji své nemovitosti. Momentálně realitní trh, ve srovnání s ostatní ekonomikou roste, zvláště od počátku loňského roku, výrazně razantněji.

Kde hledat příčiny tohoto vývoje? Domnívám se, že se bezesporu prosazují odložená rozhodnutí obyvatel ve sféře bydlení, kdy v atmosféře obav o udržení příjmů, pracovních míst, apod. na straně jedné a s tím související "zamrznutí" činnosti developerů a developerské nabídky na straně druhé upadl minulý realitní trh do stagnace. Nyní je v tomto směru situace úplně obrácená! Šíří se důvěra v příznivý vývoj hospodářství a to určitě významně ovlivňuje i nákupy nemovitostí. 

Je to šance pro prodávající, protože prodají svou nemovitost přes realitku pravděpodobně rychleji a za vyšší cenu.  Výsledky ukazují, že se cena většiny nemovitostí, které jsem prodala v posledním období, zvýšila o více než 10% oproti předchozí tržní hodnotě obdobných nemovitostí. A kupující? Ti zase profitují z nízkých úrokových sazeb u hypoték a ze současných  podmínek hypotečních úvěrů. Investování a obchodování v realitách je tedy PRÁVĚ TEĎ velmi prozíravým počinem.

Vyplňte tento kontaktní formulář a já Vám ZDARMA poskytnu informace o aktuální situaci na realitním trhu a možnosti prodeje Vaší nemovitosti. 

Neváhejte a využijte této příležitosti!!!