Krása jménem Homestaging

14.09.2017

Znáte toto záhadné slovní spojení? Co to asi může znamenat?  V tomto článku Vám o této záhadě prozradím více.

Homestaing je příprava nemovitosti na prodej a její profesionální prezentace na trhu.  Cílem je zvýšení atraktivity nemovitosti pro co nejširší okruh potenciálních zájemců.

Homestaging nám sladěním, promyšleným uspořádáním a dalšími úpravami v bytě umožní představit naši nemovitost jako harmonický a příjemný domov.

Homestaging vznikl jako samostatný obor v USA koncem 70. let 20. století. Postupně se rozšířil a stal velmi populární po USA a v zemích západní Evropy ( Británie, Španělsko apod.). Do České republiky ho v lednu r. 2010. 

Dnes už se dobrý realitní makléř bez tohoto neobejde. Proč? Protože dnes už nestačí vzít obyčejný foťák a nafotit pár snímků a ty vložit následně na internet. Dnešní trh si vyžaduje mnohem lepší a propracovanější prezentaci. Nikdo přece nechce, aby jeho nabídka zanikla v další spoustě inzerátů. Každý chce prodat co nejlépe a za co nejvyšší cenu. A právě k tomuto Vám homestaging dopomůže. 

Dokáže hosmetaging zvednout cenu? Ano dokáže a to dokonce až o 10%. Prosvětlený a dobře nafocený interiér Vám dokáže přilákat mnohem větší procento potencionálních zájemců a navíc zvýší hodnotu Vaší nemovitosti!!!

Pokud uvažujete o prodeji Vaší nemovitosti a chcete využít této služby, neváhejte mě kontaktovat zde v přiloženém kontaktním formuláři.