PODZIM!!! Čaroděj, který prodává nemovitosti.

01.10.2019

Podzim, jedno ze čtyř ročních období, kdy se léto rozloučilo a zima ještě nemá na pár chvil šanci. A v tuhle chvíli má realitní makléř šanci vyzdvihnout prodávanou nemovitost a využít barevnou škálu podzimu.

Je pravda, že dříve zachází sluníčko, dny se krátí a bývá dost často pošmourno. Ale i tak se dá najít chvilka, kdy se dá nemovitost nafotit v plné kráse a navíc s neodolatelnými barvami podzimu.

I přes mínusy vrtkavého počasí, lze na podzimu najít výhody. Například zájem klientů.

V tomto období eviduji zvýšený zájem klientů po koupi. Nahrává tomu fakt, že čas dovolených je pryč a předvánoční období teprve přijde. Dříve se stmívá a lidé tráví večery u počítačů a  prochází realitní nabídky.

Další výhodou je aktuální stav trhu, kdy ceny jsou velmi vysoko. Takže pokud chcete prodávat a získat co nejvyšší cenu, doporučuji využít momentálního stavu trhu a zároveň schopností realitního makléře.

A co se týče financování? Aktuálně opět klesají úrokové sazby. Je pravda, že musíte mít minimálně 20 % v hotovosti, ale stále se dají věci řešit. Nehledě na to, že pro první bydlení u mladých stačí 10 %. Ale to bychom se dostávali do světa financí a ty vám velmi ráda vysvětlím osobně.

Jak jsem již naznačovala na začátku, tak je potřeba využít barev podzimu. Není nic hezčího než nemovitost zalitá podzimním sluncem s kombinací barevných stromů. Fotografie prodává a proto je důležité zachytit a vyzdvihnout kouzlo nového domova.

Podzim je čaroděj, který přeměňuje přírodu přímo před očima a je potřeba využít tohoto mocného kouzla při prodeji vaší nemovitosti.

Velmi ráda vám budu nápomocna a společně dokážeme prodat vaší nemovitost.