To budete zírat aneb jak dokáže videoprohlídka prodat vaši nemovitost

08.11.2018

Co to je vůbec videoprohlídka. 

Videoprohlídka je nový moderní způsob, jak svou nemovitost představit klientům. Jak jí zviditelnit a odlišit od ostatních prodávaných nemovitostí a jak dokonale ukázat kouzlo a krásu prodávané nemovitosti. 

Videoprohlídkou dokážeme zaujmout, odlišit se a ukázat klientům mnohem lépe nemovitost a přitáhnout jejich pozornost k dané nabídce. 

V takovéto prohlídce můžeme lépe zdůraznit vyjimečné rysy nemovitosti, vyzdvihnout její plusy a dokonale zdokumentovat jednak exteriér, ale i interiér a okolí nemovitosti. 

Je Váš byt či dům v krásné lokalitě? Tak proč to nenatočit. Bude to jako když se osobně procházíte v daném místě. Nebo má vaše nemovitost krásné prostorné místnosti, je světlá a slunná? Opět to videoprohlídka dokáže lépe zdůraznit než klasické fotografie. 

Na klasických fotografiích nezachytíte to správné kouzlo a atmosféru nemovitosti. Navíc videoprohlídku podkresluje příjemná hudba či mluvené slovo a to vše dokáže potencionálního kupujícího ještě více zaujmout. 

Nechte svou nemovitost vyniknout při prodeji. Dopřejte jí makléře, kterého si zaslouží a který dokáže zvýraznit její vyjimečnost. 

Ukázku videoprohlídky naleznete zde: 

Máte jakýkoliv dotaz, nebo chcete prodat svou nemovitost?

Neváhejte mě kontaktovat na tel: 725 688 267 nebo vyplnit kontaktní formulář a já se vám ozvu.