NOVINKY

 

A máme tu leden. Konečně je po svátcích a můžeme úspěšně zahájit nový rok. Pevně věřím, že jste všichni vykročili pravou nohou a všem se bude v roce 2020 dařit.

Podzim, jedno ze čtyř ročních období, kdy se léto rozloučilo a zima ještě nemá na pár chvil šanci. A v tuhle chvíli má realitní makléř šanci vyzdvihnout prodávanou nemovitost a využít barevnou škálu podzimu.

SOUTĚŽ !!!

04.02.2019

Dámy a pánové, máme tu nový rok. Rok 2019 a já mám pro vás soutěž.

Vážení klienti, chci vám touto cestou poděkovat za vaši důvěru ve mě vloženou v roce 2017. Díky vám jsem obsadila úžasnou 10. příčku v hodnocení ERA makléřů celé ČR.

21.02.2018

Dámy a pánové,
mám tu pro vás časově omezenou akci!!!
Za každé doporučení mě jako realitní makléřky někomu, kdo prodává svou nemovitost, vám nabízím hotově 1 000 Kč.
Podmínkou je uzavření výhradní zprostředkovatelské smlouvy.

Znáte toto záhadné slovní spojení? Co to asi může znamenat? V tomto článku Vám o této záhadě prozradím více.

Přátelé, využijte aktuální situace na trhu a vydělejte na prodeji své nemovitosti. Momentálně realitní trh, ve srovnání s ostatní ekonomikou roste, zvláště od počátku loňského roku, výrazně razantněji.

Prodej či nákup nemovitosti je složitý obchod. A co si budem povídat, tuto transakci neprovádíte každý rok. Realitní makléř vám může ušetřit řadu starostí, času a peněz. Ale musíte si vybrat profesionála.

Dámy a pánové, opět pro Vás rozjíždím akci. Za každou nemovitost, kterou mi svěříte do prodeje, ode mně získáte poukaz v hodnotě 100 Euro jako příspěvek na krátkou dovolenou.