Reference

Zde je pár referencí od mých spokojených klientů. Reference je malé poděkování a pro mě pochvala za dobře odvedenou práci. Každé reference si velmi vážím a moc mě těší, že mám tolik spokojených klientů. :-) 

Více referencí zde: https://era-reality.cz/era-garancia-kolin/iveta-stedra/reference.aspx

Jaroslav Musil

Kupující

Moc děkujeme paní Štědré za skvělé služby při nákupu RD. Nejen, že nás vždy mile uvítala a provedla nemovitostí. Vše ukázala, do detailu vysvětlila. Ale co je také důležité, vždy jsme se na ní mohli obrátit s našimi otázkami na které velice fundovaně a ráda odpovídala.Službu pro nás provedla včetně doprovodných služeb (odhadu nemovitosti, vyhotovení PENB, podání přiznání) což pro nás znamenalo nemalou úsporu času.Je nejen odbornicí na svém místě, ale i skvělou a krásnou ženou.Ještě jednou moc děkujeme a služby doporučujeme.Musilovi 

Tomáš Florián

Klient

„Rád bych cestou reference poděkoval slečně Ivetě Štědré za zprostředkování prodeje naší atypické nemovitosti. Byla už několikátým makléřem v pořadí, který se pokoušel nemovitost prodat, ale oproti ostatním byla první úspěšná! Slečna Iveta Štědrá pro nás zařídila kromě běžných činností jako jsou propagace, nafocení nemovitosti a zprostředkování prohlídek i spoustu dalších důležitých věcí, bez kterých by nebylo možné nemovitost prodat. Mezi nejzásadnější patřilo zjištění, že jedna část nemovitosti není zkolaudována (rád bych podotkl, že žádný makléř před Ivetou si tohoto faktu nevšiml, což také svědčí o preciznosti její práce). Tedy na nás bylo, abychom zajistili veškeré kontroly a podklady pro zkolaudování. K našemu štěstí a úspoře našeho času se Iveta o vše postarala de facto sama nad rámec jejích makléřských povinností. Efektivně vyřešila i veškeré komplikace, které kolaudace přinesla, jako například protáhnutí doby prodeje nemovitosti a vyřešení všech náležitostí po právní stránce. Při všech výše vypsaných činnostech byla vždy ochotná, nápomocná a z mého pohledu i velmi obětavá. Za vše, co pro nás udělala velmi děkuji a mohu Ivetu s klidným svědomím doporučit i ostatním. S pozdravem za celou rodinu Tomáš Florian “

Kateřina Nováková

Majitelka nemovitosti

"Výborná spolupráce, prodej bytu proběhl v rekordním čase. Jsme spokojeni a slečnu Štědrou vřele doporučujeme."

Vávra

Majitel nemovitosti

"Děkuji slečně Štědré za pronájem bytu. Její jednání bylo vždy profesionální a ve všem nápomocné. Vše dopředu promýšlela do posledního detailu, abychom se vyhnuli případným problémům s nájemci. Slečna Štědrá drží slovo a je špičkou ve svém oboru. Doporučuji!" 

Fait

klient

"Díky pomoci od slečny Štědré jsem sehnal byt podle mých představ za parádní cenu. Slečna je obětavá, vždy vše do detailu vysvětlí, je flexibilní a vždy se snaží co nejlépe poradit a pomoct. Určitě doporučuji :)" 

Nebeseřovi

Majitelé nemovitosti

 Děkujeme moc za Váš profesionální přístup , za veškerý příkladný servis při prodeji naši nemovitosti, byli jsme maximálně spokojeni jak s prodejem, tak s přípravou veškeré dokumentace i s přípravou samotného inzerátu a jeho prezentace tak v neposlední radě s Vašim perfektním přístupem a komunikaci, naše spokojenost byla maximální a rád vás kdykoliv doporučím , jste prostě profesionál na svém místě , hezky den Nebesař 

Iveta Šlapáková

Majitelka nemovitosti

Prodej RD Křečovice

"Děkujeme makléřce Ivetě Štědré za její profesionální a obětavý přístup při prodeji naší nemovitosti. Pravidelně nam sdělovala veškeré informace osobně i telefonicky. Timto jí chceme poděkovat a její služby určitě doporučujeme ostatním." 

Obšilovi

Kupující

RD Křeočivce

"Byli jsme velmi spokojeni s nákupem chalupy a milým a vstřícným jednáním paní Ivety Štědré. Vše proběhlo v klidu a pohodě, veškeré informace jsme průběžně dostávaly po telefonu. Její služby můžeme vřele doporučit. Obšilovi" 

Kateřina Peštová

Majitelka nemovitosti

Prodej RD Krakovany 

"Tímto bych chtěla poděkovat paní Svítilové a hlavně Ivetce Štědré, která nás měla na starost při prodeji naší nemovitosti.

Všechno vysvětlila a většinu vyřizování s námi absolvovala osobně.

Vždy byla moc milá a vstřícná a ochotná udělat vše pro úspěšný prodej.

Mockrát děkujeme za profesionální přístup.

Čulíkovi

Majitelé nemovitosti

Pronájem bytů a komerčních prostor Kolín. 

"Děkuji paní Ivetě Štědré za ochotu a skvělou spolupráci při pronájmu naší nemovitosti." 

Petra

Pronájem bytu 2+1 Kolín

Ráda bych poděkovala slečně Štědré za zprostředkování pronájmu našeho bytu. Elegantně vyřešila nepříjemnou situaci, která nastala po podpisu smlouvy s nájemcem a dala věci do pořádku. Jelikož jsme se přestěhovali do zahraničí, měla celou věc kompletně na starost bez naší přítomnosti, veškerá komunikace probíhala přes emaily. Nakonec vše šlo tak hladce, ze mi ani nepřijde, ze je byt již pronajatý, jelikož bylo vše v pořádku zařízené i bez nás. Věřím, ze nájemce vybrala dle svého nejlepšího svědomí, tak jako by pronajímala vlastni nemovitost. Určitě bych neváhala doporučit ji ve svém okolí.

díky Petra 

manželé Růžičkovi 

Prodej bytu 3+1 Kolín

Moc děkujeme slečně Ivetě Štědré za zprostředkování prodeje našeho bytu. Vždy byla velice milá a dokázala ve všech situacích profesionálně reagovat a oběma stranám vyjít maximálně vstříc. Byli jsme nadmíru spokojeni. Pokud budeme v budoucnosti potřebovat služby realitního makléře, tak Iveta Štědrá je pro nás jasná volba.

Ještě jednou moc děkujeme a přejeme mnoho úspěchů.

S pozdravem Růžičkovi

manželé Jizbovi

Prodej Bytu 2+1 Kolín a prodej domu 1+1 Barchovice

Jsme velice spokojeni s realitní kanceláří ERA Garancia a to hlavně s makléřkou slečnou Štědrou. Má velice profesionální přístup,výbornou komunikaci a vystupování. Prodala nám dvě nemovitosti,jestli v budoucnu budeme potřebovat realitní služby obrátíme se pouze na slečnu Štědrou. Vřele mohu doporučit všem co chtějí prodat nebo pronajmout nemovitost.

Děkujeme za služby Jizbovi

Houfková

Prodej domu Kolín 

Dobrý den,

Tímto bych Vám chtěla poděkovat za zdárný průběh a dokončení prodeje rodinného domku .

Po zkušenostech s jinou realitní kanceláří, jsem měla docela obavy. Ale byla jsem překvapena, když do dveří vstoupila slečna s úsměvem na tváři a vždy s milým a přívětivým chováním. I přes Vaše mládí jsem obdivovala jak Váš profesní přístup , tak i jednání, jak bravurně jste odpovídala na mé dotazy i přípravu celého prodeje a dokončení.

Pokud budu mít možnost, určitě budu doporučovat Vaši realitní kancelář a hlavně Vaše služby, které jsou opravdu na úrovni.

Ještě jednou Vám děkuji a přeji hodně spokojených klientů, neutuchající profesní vitalitu a v osobním životě hodně pohody.
Houfková

Kuchař

Prodej pozemku Pňov

Děkuji paní Ivetě Štědré, makléřce RK Era Garancia v Kolíně, za vysoce profesionální a kvalitní servis při prodeji stavebního pozemku.Na rozdíl od předchozích realitních kanceláří se jí díky této profesionalitě a dobré znalosti regionálního realitního trhu, podařilo zrealizovat prodej parcely v pro mě neuvěřitelně krátkém čase. To vše se podařilo ve chvíli, kdy jsem už po několikaletém marném snažení přestával věřit v úspěch.Všem těm, kteří se ještě nerozhodli, mohu tuto realitní kancelář vřele doporučit jako spolehlivého a seriózního partnera.Hodně štěstí paní Štědrá!S pozdravem,R. Kuchař 

Pilátová

Prodej bytu Dolní Chvatliny

Prodej bytu 3+1, Dolní Chvatliny, KolínskoMoc děkuji sl. Ivetě Štědré, že se jí podařilo v poměrně krátké době prodat můj byt. Velmi dobře se mi s ní jednalo osobně, telefonicky i mailem. I v situacích pro mě málo přehledných dokázala zachovat klid a vystihnout vhodné řešení tak, aby odcházely s pocitem dobře uzavřeného obchodu obě zúčastněné strany. Vždy se chovala seriozně, spolehlivě a příjemně jako správný profesionál. Spolupráci se sl. Štědrou mohu budoucím klientům jen doporučit. Hana Pilátová 

Kiššová

Prodej bytu 1+1 Kolín 

Slečna Iveta Štědrá je velice příjemná a milá,vstřícnost a ochota je u ní na prvním místě. Spolupráce naprosto bez problémů.100% servis,vždy je vše jak řekne,dokáže poradit a podpořit. Je to člověk na svém místě.Mohu jen doporučit. Kiššová 

Vesecký, Hurtíková

Prodej bytu Kolín + koupě bytu Kolín 

Prodej Masarykova:
Překvapila nás rychlost, jakým jste sehnala kupující. A i když jste říkala, že kupující by chtěla balkón, že i tak jste ji dokázala náš byt představit tak, že na balkon úplně zapomněla. Moc děkujeme za rychlost prodeje a kvalitní služby.
Koupě Jateční:
Sice tady koupě trvala dlouho, ale chyba nebyla na vaší straně, ale na straně banky a i přesto, jste se snažila dělat maximum, aby jsme vše stihli v požadovaném termínu.
Celkově děkuje, že jsme vám mohli zavolat, kdykoliv během dne, že jste si čas na nás udělala i v pozdních odpoledních hodinám, kvůli režimu naší dcery a že jsme vše dovedli ke zdárnému konci.
Třeba se ještě někdy sejdeme u takové příležitosti. :-)
Děkujeme Hurtíková, Vesecký